Od ponad 10 lat specjalizujemy się w importowaniu wysokiej klasy elektroniki użytkowej z Chin. Nasza działalność rozpoczęła się 1 czerwca 2006 roku, kiedy to jako pierwsi wprowadziliśmy do sprzedaży w Polsce, multimedialne odtwarzacze MP4, sygnowane logo firmy Ainol. Produkty te cieszyły się dużym zainteresowanie ze strony klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na wzbogacenie naszej oferty o tablety Ainol.

Kolejnym krokiem na drodze rozwoju było otwarcie sklepu stacjonarnego w Warszawie, a w późniejszym czasie nawiązanie współpracy z cenioną w Chinach firmą Vido (wcześniej Yuandao i Window), która istnieje na rynku od 2005 roku i dostarcza wysokiej jakości sprzęt. Tym oto sposobem w naszym portfolio produktów znalazły się wydajne tablety z systemem Google Android, które oferowaliśmy w przystępnych cenach.

W listopadzie 2013 roku zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem produktów marki ZOPO, której właścicielem jest prężnie rozwijającą się firma Shenzhen Zorp Communications-equipment Limited Company. Nieco ponad rok później, bo w grudniu 2014 roku naszą działalność mającą na celu rozpowszechnienie chińskiej elektroniki w Polsce, doceniła firma DOOGEE. Tym samym staliśmy się oficjalnym dystrybutorem produktów DOOGEE w naszym kraju. Z kolei w listopadzie 2015 roku rozszerzyliśmy ofertę produktową o smartfony i phablety marki HOMTOM.

 

W 2019roku rozszerzyliśmy swój asortyment o drukarki 3D, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich użytkowników otworzyliśmy sklep internetowy, w którym znajdują się nie tylko drukarki 3D, ale także akcesoria oraz części serwisowe.

Od września 2019 roku nasza firma jest Autoryzowanym Dystrybutorem drukarek 3D oraz filamentów firmy Creality w Polsce.

Wkrótce do oferty naszego sklepu dołączą produkty innych cenionych Chińskich producentów drukarek 3D.